O nas

o firmie

Serdecznie witamy na stronach Szkółki JUNIPEA!

Jeżeli poszukujesz roślin do swojego ogrodu, projektujesz i zakładasz ogrody, albo prowadzisz sprzedaż detaliczną roślin ozdobnych - trafiłeś na właściwą stronę. Jesteśmy jedną z większych szkółek w woj. lubuskim, mamy duże doświadczenie w produkcji drzew, krzewów i innych roślin ozdobnych.

W naszym GOSPODARSTWIE SZKÓŁKARSKIM w Olszyńcu (6 km od Żar - woj. lubuskie), na powierzchni 17ha (szkółka kontenerowa i uprawy gruntowe), produkujemy rośliny iglaste, liściaste, trawy ozdobne, byliny... Rośliny z naszej szkółki są dobrze ukorzenione i zaadaptowane do polskich warunków klimatycznych. Większość z nich mnożymy we własnym zakresie. Szkółka podlega kontroli zdrowotnej i jakościowej Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Stale poszerzamy i wzbogacamy naszą ofertę. W każdym sezonie wprowadzamy wiele nowości. Na naszej plantacji choinkowej przygotowujemy każdego roku, świerki i jodły na drzewka świąteczne - w donicach i cięte.

o firmie

Naszą bogatą ofertę kierujemy do szkółkarzy, właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych, projektantów, architektów zieleni i firm zakładających ogrody a także do odbiorców indywidualnych.

Sprzedaż hurtową roślin, które oferujemy w większych ilościach (w cenach hurtowych), prowadzimy w SZKÓŁCE w Olszyńcu.

Na zakupy detaliczne, zapraszamy do naszego CENTRUM OGRODNICZEGO w Marszowie (przy trasie Żary-Żagań). Tam prezentujemy specjalnie wysortowane, mniejsze partie materiału, najlepszej jakości, w bogatym asortymencie. Nasi doświadczeni pracownicy zawsze służą fachową poradą przy wyborze i zakupie roślin. Zachęcamy do korzystania z sezonowych promocji i bonów upominkowych.

W codziennej pracy pomaga nam gruntowne wykształcenie ogrodnicze a przede wszystkim ogrodnicza pasja i zamiłowanie do roślin. Mamy też wieloletnie doświadczenie w zakładaniu ogrodów i obsadzaniu innych terenów zieleni. Jesteśmy ogrodnikami, projektujemy, pomagamy, doradzamy i realizujemy założenia ogrodowe.

Zawsze służymy fachową poradą przy wyborze gatunków i odmian oraz informacjami co do sposobu sadzenia, pielęgnacji i ochrony roślin.

Wszystkich miłośników ogrodów zapraszamy do naszej szkółki w Olszyńcu i  Centrum Ogrodniczego w Marszowie.

Naszym stałym klientom (już ponad 2000 posiadaczy naszej karty rabatowej) serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i okazane zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.

Sprzedaż prowadzimy od wczesnej wiosny do późnej jesieni. 
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:

OLSZYNIEC - tel. 888 585 081   MARSZÓWtel. 538 436 634

 

podpis