Szkółka roślin

hurtowo

Witamy w naszej szkółce. Od ponad 14 lat w gospodarstwie w Olszyńcu - produkujemy drzewa i krzewy ozdobne, owocowe, trawy i byliny...

W stałej produkcji posiadamy bogaty wybór odmian: żywotników, jałowców, świerków, sosen, drzew i krzewów liściastych - w pojemnikach i w gruncie. Od kilku lat stale rozszerzamy ofertę traw ozdobnych, drzew alejowych, roślin szczepionych i formowanych.

Na plantacji choinkowej, co roku przygotowujemy świerki i jodły na świąteczne drzewka choinkowe, do sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Posiadamy zarówno młody materiał szkółkarski do dalszej produkcji, duże jednolite partie materiału do handlu detalicznego, jak i pojedyncze starsze rośliny soliterowe.

Gwarantujemy dobrą jakość materiału szkółkarskiego i konkurencyjne ceny. Przy zakupach hurtowych udzielamy rabatów, organizujemy transport. Nasze rośliny produkowane są w pojemnikach (w szkółce kontenerowej - 2ha) oraz w gruncie (na powierzchni 15ha).

Jesteśmy ogrodnikami, to nasza praca i pasja, lata praktyki i doświadczeń pozwoliły na stworzenie oferty, w której każdy może znaleźć coś interesującego. Współpracujemy z projektantami ogrodów, firmami zakładającymi ogrody i urządzającymi tereny zieleni, instytucjami, a także odbiorcami hurtowymi.

Szkółka podlega kontroli zdrowotnej i jakościowej Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Serdecznie zapraszamy do Olszyńca.